infraXstructure to pierwsza w Polsce konferencja stworzona przez niezależnych specjalistów zajmujących się technologiami Data Center. Powstała z myślą o propagowaniu najnowszych technologii, przełomowych idei i trendów zarówno na światowym, jak i polskim rynku Data Center. Niezależność, praktyczne rozwiązania i skupienie się na technologii - to wyznaczniki jakości infraXstructure.

Previous Next

Dla kogo?

infraXstructure ma na celu wymianę doświadczeń, zdobycie wiedzy oraz poznanie ludzi mierzących się na co dzień z podobnymi wyzwaniami związanymi z Data Center. Konferencja skierowana jest do profesjonalistów zarządzających systemami i infrastrukturą centr danych, zajmujących się kolokacją, odzyskiwaniem oraz zabezpieczaniem danych, architekturą IT, systemami cloudowymi, przechowywaniem danych, serwerami oraz ciągłością biznesową.

Poza elementem edukacyjnym, infraXstructure to również okazja do networkingu i poznania specjalistów z branży, niezależnie od tego, dla jakiej firmy pracują.

 

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM
TWÓRZ Z NAMI UNIKALNĄ NA SKALĘ KRAJU KONFERENCJĘ DATA CENTER

infraXstructure to okazja do zaprezentowania swoich rozwiązań przed najlepszymi specjalistami z branży Data Center. Pierwsza edycja naszej konferencji zgromadzi ściśle określoną publiczność, zainteresowaną najnowszymi rozwiązaniami z tej dziedziny.

Jeśli inżynierowie, architekci oraz managerowie zajmujący się na co dzień centrami danych to Państwa grupa docelowa, zapraszamy do dołączenia do grona naszych Partnerów jako Partner Główny, Technologiczny, Platynowy lub Złoty.

Więcej informacji na temat korzyści wynikających z partnerstwa przekaże Karolina Pachel

GŁÓWNY

TECHNOLOGICZNY

ZŁOTY

WYSTAWCY

SPONSOR

MEDIALNY

COMMUNITY

ORGANIZATOR

ZAREJESTRUJ SIĘ

infraXstructure powstała z inicjatywy firm PROIDEA oraz Inleo. PROIDEA to polska firma eventowa, specjalizująca się w tematyce IT/tech. Inleo specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu Data Center. Dzięki połączeniu doświadczenia obu firm mamy okazję zaprosić Was na najwyższej jakości, pierwszą niezależną, konferencję Data Center, która na długo pozostanie w Waszej pamięci.

KONTAKT

Macie dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu pod adresem info@infraxstructure.com. Zachęcamy też do śledzenia naszych kanałów społecznościowych, gdzie umieszczamy najnowsze informacje dotyczące konferencji oraz zagadnień związanych z Data Center.

20 kwietnia 2016, Warszawa

MIEJSCE KONFERENCJI

Marriott Hotel
79, Aleje Jerozolimskie 65,
00-697 Warszawa