Dziękujemy za udział w drugiej edycji infraXstructure1

29 kwietnia

Druga edycja konferencji infraXstructure już za nami! W tym roku w warszawskim hotelu Marriott spotkało się ponad 200 przedstawicieli polskiego Cloudu oraz Data Center. Tak duży sukces infraXstructure 2016 nie byłby możliwy bez Waszego wsparcia i aktywnego uczestnictwa!

infraXstructure_wyklady_start+koniec-29.jpg

Co podobało Wam się najbardziej?

Chociaż 83% z Was było po raz pierwszy na infraXstructure, to aż 63% uczestników zadeklarowało chęć powrotu w przyszłym roku! Bardzo nas to cieszy! Na konferencję przybyliście głównie po to, by zdobyć nową wiedzę oraz poznać osoby z branży. Mamy nadzieję, że udało nam się pomóc w realizacji tych celów. Zgodnie z wynikami ankiet, jedną z najmocniejszych stron konferencji był szereg różnorodnych tematycznie wykładów, które przygotowali powszechnie znani i szanowani w branży specjaliści. Poruszone zostały najbardziej aktualne i praktyczne tematy z zakresu Data Center, Cloudu, Aplikacji, a także Organizacji. Waszym zdaniem najciekawsze prelekcje przygotowali: Kamil Stawiarski, Piotr Jabłoński, Mateusz Chroboki Stas Levitan. Gratulujemy!

infraXstructure_wyklady_aplikacje-19.jpg

Najmocniejsze strony infraXstructure

Z przeprowadzonej ankiety dowiadujemy się, że poza wysokim poziomem prelekcji i trafnym wyborem prelegentów, doceniona przez Was została także przyjazna atmosfera panująca podczas konferencji oraz doskonała organizacja. Wysoko oceniliście naszą strategię komunikacji i również daliście wyraźnie do zrozumienia, że to Social Media są kanałem, z którego dowiadujecie się i chcecie w przyszłości dowiadywać się o infraXstructure.

infraXstructure_ludzie-83.jpg

Nad czym powinniśmy popracować?

infraXstructure tworzymy dzięki Wam i dla Was, dlatego też chcemy, by każda kolejna konferencja była jeszcze lepsza. Doceniamy każdy krytyczny głos i staramy się sprostać Waszym wymaganiom. Cieszy nas niezmiernie, że w tym roku tak niewiele było negatywnych opinii. Obiecujemy zatem, że w przyszłym roku pojawi się więcej technicznych prezentacji, prelekcje będą dłuższe, a miejsce rzutnika ulegnie zmianie… ;) Dziękujemy za uwagi!

infraXstructure_detale-16.jpg

Dziękujemy naszym Partnerom!

Serdecznie dziękujemy firmom partnerskim za wsparcie i zaufanie, którym nas obdarzyliście - sukces infraXstructure bez Waszej pomocy nie byłby kompletny! Z przeprowadzonej ankiety dowiadujemy się, jak pozytywne wrażenie na uczestnikach konferencji wywarli nasi Partnerzy. Jeszcze raz dziękujemy za owocną współpracę firmom: Arista, Fima, Intel, S-Net, Sevenet, Veeam oraz Zerto. Liczymy na Was również za rok!

infraXstructure_wyklady_start+koniec-17.jpg

Zachęcamy Was do śledzenia naszych kanałów naFacebooku,Twitterze orazYoutube, gdzie już wkrótce pojawią się materiały z konferencji: wywiady, relacja z konferencji, nagrania z wykładów oraz zdjęcia.

Do zobaczenia za rok!PARTNERZY
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client

MIEJSCE KONFERENCJI

Marriott Hotel
79, Aleje Jerozolimskie 65,
00-697 Warszawa

Copyright © PROIDEA 2016